MYCIE PRZESZKLEŃ

MYCIE PRZESZKLEŃ

Oferujemy profesjonalne mycie okien, przeszkleń oraz witryn. Wykonujemy zarówno zlecenia jednorazowe jak i stałe – okresowe. Myjemy okna po remontach oraz w nowo powstałych budynkach. Świadczymy usługi mycia również na dużych wysokościach oraz w miejscach trudno dostępnych

Usługa mycia powierzchni szklanej wyceniana jest indywidualnie. Wstępna wycena przedstawiana jest drogą telefoniczną lub e-mailową. Przy dokonywaniu wyceny uwzględniana jest powierzchnia, stopień trudności oraz zakres prac.

Dzięki wykorzystywanym przez nas środkom i metodom czyszczenia powierzchni szklanych, możemy zagwarantować wysoki połysk i ich pełną przejrzystość. Profesjonalnie myjemy okna i witryny, dobierając również odpowiedni sprzęt do rodzaju ram. Dzięki temu możemy zapewnić nie tylko czystość szkła, ale jednocześnie ochronę i konserwację elementów drewnianych, aluminiowych oraz wszelkich uszczelek okiennych. Zalecamy regularne korzystanie z naszych usług, gdyż okresowe profesjonalne mycie okien gwarantuje ich dłuższą trwałość i funkcjonalność.

Usługę mycie okien oraz przeszkleń wykonujemy zarówno w biurowcach, zakładach pracy, instytucjach publicznych jak i mieszkaniach oraz domach prywatnych.

Mamy duże doświadczenie i wiedzę zapewniającą nam umiejętność mycia okien i przeszkleń każdego rodzaju, nawet najbardziej nietypowych i w miejscach, które mogłyby wydawać się niedostępne.

Dysponujemy sprzętem do wykonywania pracy na dużej wysokości. Dotrzemy w miejsca trudno dostępne oraz wszędzie tam gdzie bez zabezpieczeń oraz profesjonalnego sprzętu alpinistycznego mycie jest niebezpieczne lub wręcz niewykonalne. Nasz personel to osoby wyszkolone w pracy na dużych wysokościach, mające wieloletnie doświadczenie. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszej zakładce dotyczącej prac wysokościowych.

Myjemy każdy rodzaj okien:

  • drewniane,
  • plastikowe,
  • aluminiowe,
  • witrynowe,
  • elewacyjne,
  • dachowe,
  • inne.