MYCIE ELEWACJI

MYCIE ELEWACJI

Jedną z gałęzi usług świadczonych przez naszą firmę stanowi mycie elewacji budynków. Elewacje czyścimy metodą wysokiego ciśnienia z użyciem odpowiednich środków chemicznych, przeznaczonych do danej powierzchni.

Elewacje domów oraz wszelkich innych budynków ulegają dość szybkiemu zabrudzeniu. Nierzadko trudno usunąć te zanieczyszczenia, a na pewno nie da się tego dokonać bez odpowiednich środków oraz profesjonalnych działań. Tanie czyszczenie elewacji budynków to specjalność naszej firmy. Najbardziej narażone na brud, pył czy inne zanieczyszczenia są budynki, które bezpośrednio graniczą z ulicami lub usytuowane są obok fabryk oraz zakładów pracy. Warszawa jest miastem, gdzie z pewnością konieczne będą częstsze zabiegi czyszczące, ze względu na duży ruch uliczny oraz obecność przemysłu. Cena tego rodzaju usług zawsze uzależniona jest od zakresu wykonywanych prac oraz powierzchni budynku. Na Państwa życzenie przedstawiamy nasz cennik usług.

Godne uwagi są również budynki mieszkalne, jak domy wolnostojące których elewacja wymaga specjalnej pielęgnacji. Czyszczenie elewacji domów z cegły to również zakres naszych działań. Wymaga ono profesjonalnego przygotowania i doświadczenia aby działać skutecznie i precyzyjnie.

W procesie czyszczenia wykorzystujemy metodę wysokiego ciśnienia z użyciem odpowiednich środków chemicznych, które można stosować do danej powierzchni. Nie ma więc żadnych obaw, że poprzez czyszczenie uszkodzimy ścianę budynku. Posiadamy bowiem stosowną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością oraz skutecznością. Korzystamy z preparatów o wysokiej jakości, dedykowanych specjalnie do czyszczenia danego rodzaju elewacji.

W efekcie powierzchnie ścian nie ulegają niszczeniu, a po wyczyszczeniu budynek nie tylko zyskuje estetyczny wygląd, ale także dłuższą żywotność. Budynki usytuowane bliżej ruchu ulicznego wymagają szczególnego podejścia, głównie w tak uprzemysłowionym mieście jak Warszawa. Gwarantujemy jednak tanie mycie elewacji budynków.

Czyszczenie elewacji to sposób na zyskanie pierwotnego wyglądu budynku, bardziej estetycznego, miłego dla oka. Pomagamy odzyskać utraconą przez lata prezencję, podnieść wartość nieruchomości, a tym samym zagwarantować im zainteresowanie potencjalnych inwestorów lub nowych nabywców i mieszkańców.

Rodzaje elewacji które można poddać czyszczeniu:

  • tynki mineralne,
  • tynki akrylowe,
  • tynki sylikonowe,
  • elewacje z klinkieru,
  • siding,
  • piaskowiec,
  • hale stalowe.