RobClean

Profesjonalne pranie i czyszczenie

IMPREGNACJA, MYCIE I CZYSZCZENIE DACHÓW:tel. 504 524 543Każdy dach, bez względu na materiał z jakiego został wykonany, wymaga pielęgnacji, czyszczenia oraz impregnacji. Od wielu lat zajmujemy się tego rodzaju usługami, oferując tanie mycie dachów z rdzy i z mchu. Usuwamy główne czynniki ich niszczenia oraz zabrudzenia. Mech pokrywa dachy nie tylko narażone na wilgoć. Pojawia się wszędzie tam, gdzie przez długi czas nie wykonywało się żadnych prac czyszczących.

Mycie dachówki ceramicznej z rdzy i z mchu rozpoczynamy przede wszystkim od miejsc najbardziej zabrudzonych, czyli trudno dostępnych, chropowatych oraz szczelin. Wymagają one nieco większej uwagi. Cena tego rodzaju prac nie jest znacznie wyższa od podstawowego kosztu mycia. Używane do tego celu przez naszą nasza firmę środki czyszczące charakteryzują się najwyższą jakością. Warszawa to główny teren naszych działań. Nie skupiamy się jednak wyłącznie na pracach w stolicy i realizujemy usługi również w całym województwie mazowieckim i okolicy.Zapewniamy tanie czyszczenie dachów z mchu, rdzy, porostów oraz innych zabrudzeń. Cena wykonywanych przez nas prac ustalana jest indywidualnie, lecz dla naszych klientów udostępniamy również szacunkowy cennik. Warszawa to okręg, gdzie czyszczenie dachówki ceramicznej z rdzy i z mchu jest stosunkowo popularną, ale równocześnie często kosztowną usługą. My zapewniamy Państwu konkurencyjne ceny, zachowując zarazem najwyższą jakość prac. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, niezbędną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Powierzchnie dachów są myte z najwyższa dokładnością. Ciśnienie oraz strumień wody są dobierane w taki sposób żeby myć najefektywniej bez ryzyka uszkodzenia czyszczonej powierzchni. W przypadku silnych zabrudzeń stosowana jest odpowiednia profesjonalna chemia wspomagająca proces czyszczenia. Do usuwania nalotów oraz mchów z dachów używamy preparatów przyjaznych dla środowiska, więc nie muszą się Państwo martwić o otaczającą roślinność. Wszelkie zabrudzenia zostają usunięte, a dach jest świeży i czysty.

Na życzenie klienta dokonujemy impregnacji dachówki. Zabezpiecza ona przed wnikaniem wilgoci, ogranicza rozwój glonów i porostów, eliminuje powstawanie wykwitów na zabezpieczanych powierzchniach. Ponato uwydatnia kolor i zabezpiecza przed blaknięciem.

Gwarantujemy, że cena naszych usług nie będzie dla Państwa nieprzyjemnym zaskoczeniem, a wykonane prace na długo utrzymają pokrycie dachu czyste i pozbawione mchów oraz porostów. Wpłynie to na jego żywotność i estetykę. Aby zaś dłużej cieszyć się oczekiwanym wyglądem dachu, warto pokryć dachwókę impregnatem. Zwiększy to jej ochronę i sprawi, że rzadziej będzie musiała podlegać usługom czyszczenia oraz pielęgnacji.

MYCIE I CZYSZCZENIE DACHÓW: WARSZAWA, PRUSZKÓW, KONSTANCIN, SOCHACZEW, PIASECZNO, LEGIONOWO, BŁONIA, PŁOCK, SKIERNIEWICE, ŁOWICZ, GRODZISK MAZOWIECKI, NOWY DWÓR MAZOWIECKI, ŻYRARDÓW, OTWOCK, WOŁOMIN, PŁOŃSK, GOSTYNIN, ZGIERZ, STRYKÓW, RAWA MAZOWIECKA, KUTNO, GŁOWNO, PUŁTUSK, CIECHANÓW, SEROCK, NASIELSK, SIERPC, LIPNO, WŁOCŁAWEK, ŁĘCZYCA, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, TOMASZÓW MAZOWIECKI, PABIANICE, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, GRÓJEC, BIAŁA RAWSKA.